Klik op onderstaande links om deze te bekijken.
Stamboom
Foto's
Diploma's
Kampioens titel
Test uitslagen
Terug
DATUM | EVENEMENT / PLAATS | KLASSE | KEURMEESTER | RESULTAAT |
31-10-2010 | Clubmatch Venray | Babyklas | E. Wieldraaier | 1e Veel Belovend Beste Baby, 10e in eindkeuring |
16-01-2011 | Clubmatch Waalwijk | Puppyklas | P. Jentgen | 1e Veel Belovend Beste Puppy |
20-08-2011 | Mechelen ( Belgie ) | Jeugdklas | S. Oates | 1e Uitmuntend Beste Jeugdhond |
28-08-2011 | K.C.M. Emmen | Jeugdklas | E. Hellmann | 4e Zeer Goed |
18-09-2011 | Clubmatch 's-Hertogenbosch | Jeugdklas | E. Wieldraaier | 1e Uitmuntend |
24-09-2011 | Maastricht | Jeugdklas | H. Weiler | 3e Uitmuntend |
01-10-2011 | Zwolle | Jeugdklas | J. Crawfort-Manton | Zeer Goed |
10-12-2011 | Wijchen | Jeugdklas | E. Wieldraaier | 1e Zeer Goed |
18-12-2011 | Brussel ( Belgie ) | Jeugdklas | D. Vandecasteele | 3e Goed |
08-01-2012 | Hoogstraten ( Belgie ) | Jongehondenklas | D. Spruyt | 3e Uitmuntend |
22-01-2012 | Clubmatch Waalwijk | Jongehondenklas | P. Roosenboom | 1e Uitmuntend |
05-02-2012 | Eindhoven | Jongehondenklas | Y. Bekkers | 3e Zeer Goed |
19-05-2012 | K.C.M. Hoogeloon | Jongehondenklas | W. Walter | Zeer Goed |
28-05-2012 | Arnhem | Jongehondenklas | E. Wieldraaier | 3e Zeer Goed |
10-06-2012 | Lommel ( Belgie ) | Jongehondenklas | Sanchez Fernandaz Javier | 1e Uitmuntend Res CAC |
14-10-2012 | Clubmatch 's-Hertogenbosch | Openklas | W. Deijl | 1e Uitmuntend Beste Reu |
20-01-2013 | Clubmatch Waalwijk | Fokkerklas | P. Król | 1e Uitmuntend 6e in koppelklas |
02-06-2013 | Oss | Openklasse | P.F. Berchtold | 2e Uitmuntend |
10-08-2013 | Clubmatch Uden | Fokkerklas | J.R. Douma | 1e Uitmuntend Beste Reu Best of Breed |
31-08-2013 | KCM Rotterdam | Fokkerklas | P.D. Viehoff | Zeer Goed |
15-09-2013 | Clubmatch 's-Hertogenbosch | Openklas | R. Vanhoenacker | 1e Uitmuntend Beste Reu Best of Breed 3e in rasgroep 2 beste in koppelklas |
27-10-2013 | Clubmatch Venray | Fokkerklas | D. Baars | 1e Uitmuntend Beste Reu Best of Breed 2e in rasgroep 2 4e in koppelklas |
11-01-2014 | Clubmatch Waalwijk | Fokkerklas | J. Lawless | 1e Zeer Goed |
25-05-2014 | Hulten | Openklas | A. Polgar | 2e Zeer Goed |
07-06-2014 | Lommel ( Belgie ) | Openklas | S. Harnik | 2e Zeer Goed |
21-09-2014 | Clubmatch 's-Hertogenbosch | Openklas | I. Hectors | 1e Uitmuntend Beste Reu Best of Breed 1e in rasgroep 2 3e in show |
26-10-2014 | Clubmatch Venray | Fokkerklas | v.d. Broek | 1e Uitmuntend |
20-12-2014 | Wijchen | Openklas | D.J. Baars | 4e Zeer Goed |
31-01-2015 | Clubmatch Waalwijk | Fokkerklas | S. Oates | 1e Uitmuntend |
08-03-2015 | Clubmatch de Peel | Fokkerklas | R. van Veen- Keur | 1e Beste Reu Best of Breed 2e in Rasgroep 2 |
09-05-2015 | KMC Hoogeloon | Fokkerklas | L.C.A. Quartel | 4e Uitmuntend |
11-10-2015 | Clubmatch s'-Hertogenbosch | Openklas | N.G. Timmermans- Kadenko | 1e Zeer goed Beste Reu |
25-10-2015 | Clubmatch Venray | Fokkerklas | Wauben | 1e Uitmuntend |
15-02-2016 | Clubmatch Waalwijk | Fokkerklas | G. Cox | 1e Uitmuntend |
03-04-2016 | Clubmatch de Peel | Fokkerklas | E. Wieldraaier | 1e Beste Reu |
09-10-2016 | Clubmatch s'-Hertogenbosch | Openklas | J. Schepers | 1e Uitmuntend Beste Reu Best of Breed 5e in Rasgroep 2 |
30-10-2016 | Clubmatch Venray | Fokkerklas | E. Swelheim- Kruisinga | 1e Uitmuntend Beste Reu Best of Breed 2e in Rasgroep 2 |
02-04-2017 | Clubmatch de Peel | Fokkerklas | J. Wauben | 1e Beste Reu Best of Breed 6e in Rasgroep 2 |
14-05-2017 | KMC Rotterdam | Fokkerklas | N. Perkins | 3e Zeer goed |
11-06-2017 | Lommel ( Belgie ) | Openklas | C. Birk | 2e Uitmuntend |
01-07-2017 | Echt | Openklas | J. Wauben | 4e Uitmuntend |
29-10-2017 | Clubmatch 's-Hertogenbosch | Openklas | J.G. Coppens | 1e Uitmuntend Beste Reu Best of Breed 5e in Rasgroep 2 |
06-05-2018 | KMC Valkenswaard | Fokkerklas | C.C. Hendriksen | Goed |
28-10-2018 | Clubmatch 's-Hertogenbosch | Veteranenklas | I. Onstenk- Schenk | 1e Zeer Goed Beste Reu Best of Breed 3e in Rasgroep 2 |
11-05-2019 | KMC Rotterdam | Veteranenklas | C. Window | 3e Uitmuntend |
26-05-2019 | Oss | Veteranenklas | M. Nikic | 1e Uitmuntend Beste Veteraan 4e in eindkeuring Veteraan C.A.C. |
10-06-2019 | Venray | Veteranenklas | S.T. van de Bosch | 1e Uitmuntend Beste Veteraan Veteraan C.A.C. |
07-07-2019 | Echt | Veteranenklas | M. Vermeire | 1e Uitmuntend Beste Veteraan Beste Veteraan in eind keuring van Zondag Nederlands veteranen kampioen Veteraan C.A.C. |
08-09-2019 | KC Waalwijk | Veteranenklas | J. Wauben | 1e Uitmuntend Beste Veteraan Beste Reu Best of Breed |